O NÁS

 

Naša www stránka spustená v roku 2001 Vám ponúka tovar z oblasti elektro a zabezpečovacích technológií v najlepších možných cenách, za ktoré nie je možné tento tovar zakúpiť v žiadnych maloobchodných predajniach na slovensku. Pretože vieme, že každý hľadá lacné a spoľahlivé riešenia pre svoje aplikácie, snažíme sa Vám pomôcť, aby sme Vám ponúkli tovar za najnižšie možné ceny. Úspešne sa nám to darí vďaka Vám, našim zákazníkom. Vážime si Vás, pretože vieme, že bez Vás by to nešlo a tešíme sa na Vaše pripomienky, otázky a objednávky.

 

Kamenná predajňa:

MAXISHOP s.r.o.

Znievska 1

851 06  Bratislava

 

 

sídlime na terase vchod zo strany ako je Športcentrm Činkáreň Čambal, nie zo zadu

pre všetkých s navigáciou, treba zadať adresu Jantárová cesta 3540

 

 

Sídlo firmy:

MAXISHOP s.r.o.

Sedmokráskova 6

821 01  Bratislava

IČO: 50905163

DIČ: 2120516497

IČ DPH: SK2120516497

Spoločnosť je platcom DPH

 

 

Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri OR OS BA1., oddiel s.r.o., vložka číslo 119869/B 

 

Nakupovanie cez náš eshop gsmalarm.sk je rýchle a pohodlné. Neobťažujeme Vás žiadnou registráciou, všetko sme sa snažili zaradiť prehľadne a stránky boli navrhnuté s ohľadom na maximálnu rýchlosť. Veríme, že sa Vám u nás bude dobre nakupovať.

 

Pred samotným nakupovaním Vám odporúčame prečítať si Obchodné podmienky, v ktorých nájdete veľa dôležitých informácií. Poštovné je momentálne stanovené na 4,50€ kuriérom na dobierku v rámci Slovenskej republiky. Možné je aj tovar zaplatiť proforma faktúrou, prípadne na faktúru, čo platí iba pre štátne organizácie (školy, nemocnice, oddelenia PZ, obce a pod....)


Upozornenie:

Stavebnice využívajúce pásmo VKV (hlavne bezdrôtové mikrofóny) sú určené iba pre študijné účely. V EU sa smie vysielať v pásme VKV iba so zariadeniami, ktoré boli schválené a splňujú predpísané normy.

 


Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Servis je účtovaný sumou 36€/každá začatá hodina (nevzťahuje sa na záručný servis)

Všetky ceny sú uvádzané vrátane DPH (pokiaľ nie je uvedené inak). 

Ďakujeme za Váš záujem o naše výrobky a služby.