O NÁS

 

Naša www stránka spustená v roku 2001 Vám ponúka tovar z oblasti elektro a zabezpečovacích technológií v najlepších možných cenách, za ktoré nie je možné tento tovar zakúpiť v žiadnych maloobchodných predajniach na slovensku. Pretože vieme, že každý hľadá lacné a spoľahlivé riešenia pre svoje aplikácie, snažíme sa Vám pomôcť, aby sme Vám ponúkli tovar za najnižšie možné ceny. Úspešne sa nám to darí vďaka Vám, našim zákazníkom. Vážime si Vás, pretože vieme, že bez Vás by to nešlo a tešíme sa na Vaše pripomienky, otázky a objednávky.

 

Kamenná Predajňa:

 

Speed shop, s.r.o.
Znievska 1
851 06 Bratislava


Prevádzkovateľ eshopu, sídlo firmy, fakturačné údaje  www.gsmalarm.sk:

 

 

Speed shop s.r.o.

Znievska 1

851 06 Bratislava

IČO: 46 857 711

IČ DPH: SK2023618036

 

 

Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri OR OS BA1., oddiel s.r.o., vložka číslo 84560/B. 

 


PRIJÍMANIE E-MAILOVÝCH OBJEDNÁVOK: objednavky@gsmalarm.sk

 

Nakupovanie cez náš eshop gsmalarm.sk je rýchle a pohodlné. Neobťažujeme Vás žiadnou registráciou, všetko sme sa snažili zaradiť prehľadne a stránky boli navrhnuté s ohľadom na maximálnu rýchlosť. Veríme, že sa Vám u nás bude dobre nakupovať.

 

Pred samotným nakupovaním Vám odporúčame prečítať si Obchodné podmienky, v ktorých nájdete veľa dôležitých informácií. Poštovné je momentálne stanovené na 4,50€ kuriérom na dobierku. Možné je aj tovar zaplatiť proforma faktúrou, prípadne na faktúru, čo platí iba pre štátne organizácie (školy, nemocnice, oddelenia PZ, obce a pod....)


Upozornenie:

Stavebnice využívajúce pásmo VKV (hlavne bezdrôtové mikrofóny) sú určené iba pre študijné účely. V EU sa smie vysielať v pásme VKV iba so zariadeniami, ktoré boli schválené a splňujú predpísané normy.

 


Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Servis je účtovaný sumou 36€/každá začatá hodina (nevzťahuje sa na záručný servis)

Všetky ceny sú uvádzané vrátane DPH (pokiaľ nie je uvedené inak). 

Ďakujeme za Váš záujem o naše výrobky a služby.